חיפוש

5 מקורות תוכן לפוסטים בפייסבוק

עודכן ב: 15 אוק 2019

מי כמוני יודעת, שלשבת ולכתוב פוסטים יום אחרי יום יכולה להיות משימה לא פשוטה. כמה אפשר לספר על העסק שלנו, מבלי לשעמם את הקוראים? איך אפשר למשוך אותם שוב ושוב לקרוא אותנו מבלי שיסירו עוקב? זה לא משנה אם מדובר בפוסטים בפייסבוק העיסקי, הפרטי, באינסטגרם, לינקדין או בבלוג שלנו- אנחנו חייבים להישאר רלוונטיים ומושכים. לא פשוט אמרתי? לא בטוח. הנה כמה רעיונות שיוכלו לעזור לכם במשימה:


1. הרחיבו את עולם התוכן של הפוסטים שלכם. אם את מעצבת גרפית, לא יקרה כלום אם תכניסי אותנו לראש שלך, לעיצובים שאת אוהבת מתחומים אחרים לגמרי, למשל טרנדים בעיצוב הבית. ככל שנכיר את הסגנון שלך יותר נוכל להתחבר לתכנים שאת מעלה. אין צורך להיצמד לפוסטים אך ורק על העסק שלכם.2. השתמשו ברשתות החברתיות לאיתור תוכן מעניין. חפשו מקורות ידע מהארץ ומחו"ל אותם תוכלו לשתף עם העוקבים שלכם. למשל, אם אתה סוכן ביטוח, יכול להיות שסרטון משעשע על נזקים שילדים עושים בבית יכול להיות מתאים לתוכן שלך. באופן כללי אני תמיד בעד הומור, למה לא?3. הירשמו לניוזלטרים של אתרים מהארץ ומחו"ל בתחום שלכם, כך תוכלו לקבל השראה לנושאים שגם אתם יכולים לכתוב עליהם.


4. הירשמו להתראות של גוגל, Google Alerts, מלאו את צירופי המילים שמעניין אתכם לקבל התראות עליהם וגוגל יאתר עבורכם את הכתבות והמאמרים הכי טריים והכי מובילים שהתפרסמו בנושא. אפשר לשלוט בכמות ההתראות שרוצים לקבל- אחת ליום/ שבוע וכיו"ב.


5. ספרו על הלקוחות שלכם, סיפורי מקרה- Case Studies. זה מעניין את הקוראים להכיר כך את העסק שלכם והם יכולים למצוא את עצמם בתוך כל סיפור כזה.

0 צפיות
  • אינסטגרם אוסי גלבוע
  • פייסבוק המאוורר
  • לינקדין המאוורר
  • יוטיוב המאוורר
  • טוויטר אוסי גלבוע
  • פינטרסט המאוורר

© 2009 by Hameavrer המאוורר 

כל הזכויות שמורות לאוסי גלבוע

המאוורר יעוץ שיווקי, הרצאות והדרכות דיגיטל

אוסי גלבוע
054-7744565
hameavrer@gmail.com